TeamViewer pro tablety aktualizován, nově s podporou dotekových gest

1

TV

Pro tablety určený androidí klient pravděpodobně nejpopulárnějšího programu na vzdálenou plochu vůbec, TeamVieweru, se tento týden dočkal velmi zajímavé aktualizace na verzi 8.00.

Jednoznačně nejpřínosnější novinkou je konečně přidaná podpora všemožných dotekových gest. Stejně jako například na touchpedu u klasického notebooku tak i v novém TeamVieweru lze pomocí táhnutí dvou prstů skrolovat, tapnutím a držením prstu jakoby aktivovat pravé tlačítko, pinch-to-zoom gestem přibližovat nebo oddalovat zobrazenou plochu a táhnutím třemi prsty případně přiblížené zobrazení posouvat.

U vzdálené plochy Windows 8 navíc nová verze nabídne také nativní gesta v Metro aplikacích. Konečně tak nebude problém se zobrazováním settings charmu a ostatních, táhnutím z hrany displeje vyvolávaných, nabídek. Díky této novince půjde androidí tablet s nainstalovaným TeamViewerem konečně také použít jako debugovací zařízení při vývoji Metro aplikací na počítači bez dotekové obrazovky.

Mimo novinek spojených s gesty by měla nejnovější verze přinést také lepší stabilitu na nejnovějších verzích Androida, přepracované nastavení a spoustu dalších, již drobnějších, novinek.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

http://www.youtube.com/watch?v=4IlXZPVEIos

via: APolice

1 komentář

  1. No, a ve starých dobrých Win XP se teď doubleclick dělá jako doubletap-malá pauza-doubletap! Moc děkujeme, Windows 8!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here