T-Mobile se chystá na vánoce, nabídne volání zadarmo a štědré dotace

1

Vánoce se nepochybně blíží každým dnem a obchodníci se chystají na vánoční akce. Jednu takovou chystá i T-Mobile a určitě stojí za to. Neomezené volání na celý rok, slevy na paušál nebo velmi štědré dotace na nové telefony, to vše lze získat už od 1. listopadu po uzavření smlouvy.

T-Mobile si pod stromeček připravil zajímavou nabídku

Volání do sítě T-Mobile zdarma získají také jako dárek zákazníci využívající tarifu S námi 390, 590 a 790. Pokud této nabídky chcete využít, stačí poslat SMS zprávu ve tvaru VANOCE na 4603 a pokud splňujete podmínky, můžete vesele volat celý rok.

Operátor myslí i na ty, kteří využívají paušálu, kde volání zdarma do vlastní sítě je v základu. Těmto zákazníkům nabízí slevu 30 procent paušálu po celou dobu úvazku.

Přes Vánoce se chystá také sleva internetu v mobilu. Pokud uzavřete smlouvu během akce, získáte navíc slevu 25 procent po celou dobu trvání paušálu. Využíváte-li třeba Internetu na cesty Standard v balíčku 2v1, zaplatíte jen 187 korun měsíčně.

A pokud chcete nový telefon, T-Mobile bude výhodně dotovat modely jako Samsung Galaxy Mini 2, HTC Desire X, HTC Desire C a Samsung Galaxy S II. Dotace jsou však jen pod podmínkou, že si zákazník zvolí tarif „S námi“ a internet do mobilu. Sleva díky dotaci bude u těchto modelů v desítkách stovek, například u modelu Desire C je sleva 2 500 korun.

Na podnikatele a živnostníky T-Mobile také myslel. Obdrží dárkový poukaz v hodnotě tisíc korun na nákup zboží či služeb operátora. Avšak jen pokud uzavřete smlouvu na dobu určitou. Navíc můžete ušetřit 30 procent z celého paušálu, stačí využít tarifu Grand. Drobní živnostníci pak mohou využít slevy 25 procent na datové paušály.

Zdroj: mobilmania

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here