T-Mobile rozšiřuje porfolio o wearables a smarthome zařízení

0

tmobile

T-Mobile rozšiřuje své portfolio o wearables a smarthome zařízení ve svých prodejnách. Vytipovaných sedm chytrých výrobků je k dispozici na pěti vybraných prodejnách – v Praze v KOC Smíchov a Centrum Chodov, v Hradci Králové v OC Futurum, v Brně Galerie Vaňkovka a v Ostravě Avion Shopping Park.

„Sortiment jsme rozšířili například o výrobky zaměřující se na zdravotní stav a fyzickou aktivitu zákazníka,“ říká Milan Hába, ředitel technologických a obchodních inovací, a dodává: „Jelikož jde o velmi dynamickou kategorii zboží, výrobky budeme poměrně často obměňovat.“

FUSE

V nabídce tak můžete najít měřič aktivity se senzorem srdečního tepu MIO Fuse aktivity tracker za 4 499 Kč, zápěstní snímač denní aktivity a kvality spánku iHealth EDGE AM3s za 2 399 Kč, osobní tělesný analyzátor  iHealth Core HS6 Wifi za 3 899 Kč měřící index BMI, podíl svalů, tuku a vody v těle či zápěstní měřič krevního tlaku iHealth SENSE BP7 za 2 399 Kč.

Ve výběru je ale i velmi praktická samolepka na hledání předmětů StickNFind za 1 599 Kč nebo chytrá LED Bluetooth žárovka s reproduktorem MiPow Playbulb™ Color za 1 799 Kč, kterou si uživatel může rozsvítit přes mobilní telefon a  streamovat s ní hudbu. Pro náročnější zákazníky je do nabídky zařazena i základní sada pro zabezpečení bytu, domu či garáže – iSmartAlarm za 5 999 Kč.

Všechna zařízení si můžete na daných prodejnách vyzkoušet a poté zvážit jejich koupi.

Zdroj: tisková zpráva

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here