T-Mobile přichází se svým LTE Internetem bez drátu

0

tmobile

T-Mobile si pro domácnosti připravil novou nabídku internetu pro domácnosti s využitím technologie LTE, na výběr budou celkově tři nové tarify Internetu bez drátu.

Tři nové tarify Internetu bez drátu nesou názvy Standard, Premium a Premium Plus. Jejich výhodou je možnost jednoduše se připojit na web jak doma, tak mimo domov. Standard za 399 Kč/měsíčně poskytuje limit 20 GB a rychlosti datového přenosu až 20 Mbit/s pro stahování a 5 Mbit/s pro odesílání. Prostřední Premium přináší za jen o 100 Kč vyšší cenu dvojnásobek datového limitu i přenosových rychlostí. Konečně Premium Plus umožňuje zákazníkům datovat maximální rychlostí 100/25 Mbit/s až do vyčerpání 100 GB. U těchto tarifů se po vyčerpání měsíčního datového limitu provoz zastaví a uživatel může do jeho obnovení pokračovat po nákupu dodatečného 10GB datového balíčku.

[table “15” not found /]

Srovnání s konkurencí

[table “16” not found /]

*I po tom, co stáhnete 30 GB, můžete pořád surfovat rychlostí, na kterou jste zvyklí. Zpomalí se přehrávání videí, online hry a stahování nebo nahrávání velkých objemů dat.

** Při prohlížení webových stránek, sociálních sítí, přijímání a odesílání e-mailů nebo třeba při internetovém volání (Skype, Google Hangouts apod.) vám internet vždy poběží maximální rychlostí. Pouze na následující činnosti platí měsíční datový objem 30 GB, po jehož dosažení můžeme omezit rychlost stahování i odesílání na 256 kbit/s:
– stahování a odesílání datových souborů (sdílení torrentů, stahování ze služeb jako Ulož.to, LeteckáPošta, HellSpy apod.)
-přehrávání videa (např. YouTube), internetová televize (např. iVysílání, Stream.cz), online rádio.
K omezení rychlosti nemusí dojít, pokud je kapacita sítě v dané lokalitě dostačující. V čase od 0:00 do 6:00 hodin můžete s Připojením bez kabelu+ stahovat a odesílat data bez omezení rychlosti, záleží jen na kapacitě sítě.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here