T-mobile nabízí všem zákazníkům antivir Eset Premium na rok zdarma

9

eset android antivirus

V rámci únorové akce T-mobile bezpečnost dat se zaměřením na síť nejrychlejšího mobilního internetu LTE si mohou všichni zákazníci stáhnout a užívat Antivirus Eset ve verzi Premium na rok zdarma.

Operátor všem svým zákazníkům přináší prémiovou verzi antivirového programu Eset pro smartphony a tablety s operačním systémem Android na jeden rok zdarma (běžně stojí 289 Kč ročně). Tuto výhodu si mohou všichni klienti T-Mobile jednoduše aktivovat přímo v nastavení aplikace po jejím stažení, a to až do 30. 4. 2015.

„Bezpečnost dat našich zákazníků považujeme za zásadní téma. Chceme proto poukázat na výhody našich mobilních sítí, zejména LTE, i v tomto ohledu a nabídkou antiviru zdarma ještě dále posílit zabezpečení chytrých telefonů či tabletů našich klientů,“ říká Dana Tomášková, ředitelka marketingu pro rezidentní segment v T-Mobile, a dodává: „Zároveň budeme zákazníkům dávat tipy pro bezpečné uživatelské chování na internetu, aby sami svým přístupem minimalizovali možná bezpečnostní rizika.“

9 KOMENTÁŘE

 1. Strucne receno…pokud jste normalni, myslici clovek, zadny antivir nepotrebujete, Android je udelany tak, abyste se do problemu nedostali. Pokud jste debil, povolite instalaci z cizich zdroju a stahujete warez z cinskych serveru, driv nebo pozdeji beztak narazite na neco, co jeste v antivirovych definicich nebylo a k uhone prijdete.

  • To je pravda tak napůl…i v Play Storu se čas od času vyskytne malware nebo jinak škodlivá aplikace. Ale jinak jsem podle tvé definice tedy debil, protože instaluji často aplikace vytvořené komunitou, které nejsou v Play Storu kvůli poplatkům za vývojářský účet :D…je plno dobrých aplikací, které nenajdeš v Play Storu (stačí se mrknout na XDA-dev).
   S antiviry je to taky pravda napůl…ano, jsou na nic, pokud člověk nestahuje podezřelé aplikace, resp. takové, které chtějí zbytečná oprávnění (snadno porovnáš s požadovanými právy v Play Storu na PC nebo na jiném zařízení), ale na druhou stranu se antiviry občas můžou hodit v případě, že ti telefon někdo ukradne nebo ho ztratíš, protože většinou Pro verze nabízí více možností než jen Správce zařízení Android 😉
   Tudíž…neviděl bych to tak černobíle.

   • …pokud jste debil, povolite instalaci z cizich zdroju a stahujete warez z cinskych serveru…pokud jsi debil, tak ne podle mé definice, protože já mluvil o čínském warezu, ne o XDA, sám mám upravenou ROM., Xposed a další vychytávky. Ale určitě je nehledám na čínských serverech.

 2. ano, VŠICHNI zákazníci – sqělý nadpis, jsem zvědav jak já s iOS nebo WP budu instalovat Eset … 😀

  • Nabídka je pro vsechny. Co na tom nechapes? U reznika si taky stezujes, ze ma slevu na krkovicku, ale ty zeres jen mrkev a zeli?

  • Ale on to skutečně nabízí všem zákazníkům. Nadpis je správně.
   Že to někdo nechce a jiný nemůže využít na tom nic nezmění.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here