T-Mobile dále rozšiřuje 3G HSPA+ síť

0

pokryti_3GH

T-Mobile nadále pracuje na rozšiřování své 3G HSPA+ sítě. V průběhu prosince byla síť rozšířena do měst, jako je Beroun a Poděbrady, v lednu do Nymburku, Jihlavy, Trutnova a Vrchlabí. Mimo tyto města bude speciálně síť dostupná i na mistrovství světa v biatlonu, které se koná od 7. do 17. února v Novém Městě na Moravě. T-Mobile zde plánuje nasadit svou mobilní stanici.

„Datan Fofrič u zákazníků boduje a počet uživatelů internetu stále roste. Klientům chceme přinášet jen to nejlepší a vyšší přenosová rychlost mezi to nejlepší rozhodně patří. Příznivci našeho internetu tak mohou svištět nejen na lyžích,“ řekl Michal Podlucký, Senior manažer řízení kategorie a produktů v T-Mobile.

Síť však prozatím není příliš rozšířena, přenosovou rychlost 42 Mbit/s mohou využívat mimo dříve zmíněná města jen obyvatelé Prahy, Brna, Zlína, Českých Budějovic, Liberce, Otrokovic a Mladé Boleslavi. K využití sítě je potřeba aktivovat nový datový tarif a samozřejmě vlastnit telefon s podporou této technologie.

Ostatní část populace se musí spokojit se standardní 3G sítí, nicméně ta je dlouhodobě nejrychlejší 3G sítí v České republice a umožňuje stahování až 21 Mbit/s.

Zdroj: mobilenet

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here