Stáhněte si nejnovější Google Play Store 4.3.10

0

Google po delší době vydal aktualizaci Obchodu Play (Play Store), která nepřináší jen skryté opravy chyb a vylepšení stability, ale také na první pohled znatelná vylepšení.  Verze s číselným označením 4.3.10 se může pochlubit hned třemi užitečnými novinkami, které naleznete níže.  A na konci článku se už tradičně nachází odkaz na stažení APK souboru, pomocí kterého si můžete poslední verzi Google Play Store okamžitě stáhnout do svého smartphonu či tabletu.

new google play 1 new google play 2 new google play 3

První novinkou je sekce Nedávno aktualizované (Recently updated), kterou najdete na stránce Moje aplikace. Jak už název napovídá, najdete v této sekci aplikace, které byly v poslední době manuálně či automaticky aktualizovány. Dalším drobným, ale příjemným zlepšovákem, je sdružování notifikací o úspěšně aktualizovaných aplikacích. Pokud aktualizujete najednou větší množství aplikací, zobrazí se v notifikační liště jen jedno upozornění (viz screenshot).

Poslední novinka se týká kategorie Knihy, která byla před několika týdny oficiálně zpřístupněna i v České republice. U každé nabízené knihy najdete nyní také přeškrtnutou cenu, která ukazuje, za kolik je daná kniha dostupná v běžné papírové podobě. Okamžitě tak víte, kolik korun ušetříte nákupem elektronické verze.

Pokud nový Google Play Store 4.3.10 ještě nedorazil na váš smartphone nebo tablet pomocí automatické aktualizace, můžete si jej stáhnout okamžitě. Stačí si pomocí některého z následujících odkazů stáhnout APK soubor a nainstalovat jej jako běžnou aplikaci:

zdroj: Android Police

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here