Spekulace: TouchWiz od Samsungu projde velkou proměnou. Podívejte se na uniklé screenshoty

0

TouchWiz evleaks

Asi nikoho nepřekvapí informace, že chystaný Samsung Galaxy S5 nabídne vylepšenou verzi uživatelské nadstavby TouchWiz. Většina z nás předpokládala spíše jen kosmetické změny, ale podle uniklých screenshotů, které se objevily na známém twitterovém účtu @evleaks, Samsung promění TouchWiz k nepoznání.

Nová verze uživatelské nadstavby by měla přinést například jiný font, ikonky a barevné kombinace, očekávat však můžeme také přidané funkce. Jak už bylo řečeno v úvodu, prvním smartphonem s upraveným TouchWiz UI bude s největší pravděpodobností vlajková loď Galaxy S5, později se však jistě objeví i na dalších zařízeních z dílny korejského výrobce.

Nová verze TouchWiz by mohla být součástí aktualizace na Android 4.4 KitKat pro Galaxy S4 a další smartphony, která by měla být vydána v prvním čtvrtletí letošního roku. Nesmíme však zapomenout, že pravost výše uvedených informací ani samotných screenshotů nebyla oficiálně potvrzena, proto bychom se neměli divit, pokud bude realita více či méně odlišná.

zdroj: @Evleaks (Twitter) via Droid Life

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here