Spekulace: Sony Xperia Z dostane Android 4.3 v listopadu

0

Sony Xperia Z render

Sony už v létě oznámilo, že se Xperia Z dočká aktualizace na Android 4.3 Jelly Bean, ale dosud japonský výrobce nezveřejnil ani přibližný termín vydání. Podle webu Android SaS by se majitelé bývalé vlajkové lodi měli dočkat nové verze operačního systému na konci listopadu.

Zatím jde však jen o nepotvrzené informace z vnitřního zdroje, proto bychom tento termín neměli brát jako konečný. Zatím nevíme, jaké novinky update přinese, a zda Xperia Z dostane v budoucnu aktualizaci na nejnovější Android 4.4 KitKat.

Xperia Z nebude jediným smartphonem od Sony, jehož uživatelé se mohou těšit na Android 4.3 Jelly Bean. Argentinské zastoupení výrobce nedávno zveřejnilo, že výše uvedené verze Androidu se dočkají také majitelé Xperie L.

Otazník zatím zůstává nad současným vlajkovým modelem Xperia Z1 a tabletofonem Xperia Z Ultra, které by podle spekulací mohli dostat rovnou Android 4.4 KitKat, a to už v průběhu listopadu.

zdroj: Android SaS via GSM Arena

Kdy dostane váš smartphone či tablet aktualizaci na Android Jelly Bean? Sledujte náš velký a pravidelně aktualizovaný článek.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here