Spekulace: Samsung Galaxy S IV by mohl přijít s S Penem

0

Zatímco v době čekání na Samsung Galaxy S III byla řada zařízení Galaxy Note vybavených chytrým S Penem pouze poměrně úspěšným experimentem s jediným zástupcem – původním Galaxy Note, tak nyní – před příchodem Galaxy S IV, jde o jednu z komerčně nejúspěšnějších částí portfolia Samsungu.

Poměrně logicky se tak začínají objevovat spekulace, že by se řada Galaxy S a Galaxy Note mohla částečně protnout a netrpělivě očekávaná vlajková loď Galaxy S IV by mohla dostat chytrý „stylus“ S Pen.

Samozřejmě jde jen o čirou spekulaci, nepodloženou pořádnými důkazy, nicméně když se nad ní zamyslíte, tak dává smysl. Velikost displeje bude mít Galaxy S IV na stylus beze sporu dostatečnou, šlo by o výhodu, kterou by konkurence jen těžko doháněla, a navíc by to ke korejskému výrobci mohlo přilákat potenciální zákazníky, kteří by sice ocenili stylus, ale Galaxy pádlo Note 2 je pro ně příliš veliký.

Samsung Galaxy S IV by měl podle současných spekulací nabídnout 5″ 1080p AMOLED displej, čtyřjádrový procesor Exynos 5440 a 13MPx zadní kameru. To vše by se údajně mělo vejít do 9.2 mm tenkého těla.

Zdroj: gsmarena

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here