Spekulace: Samsung Galaxy S III a Note II dostanou rovnou Android 4.3

3

android-jelly-bean-logo

Pokud jste majiteli Galaxy S III nebo Galaxy Note II a očekáváte aktualizaci na Android 4.2 Jelly Bean, máme pro vás vás zajímavou informaci, kterou zveřejnil jeden ze zaměstnanců výzkumného střediska Samsungu v Indii. Výše uvedené loňské smartphony by se totiž údajně vůbec neměly dočkat updatu na Android 4.2, nýbrž až na Android 4.3.

Termín vydání další velké softwarové aktualizace pro Samsung Galaxy S III a Galaxy Note II by se tak pochopitelně výrazně posunul, neboť Android 4.3 Jelly Bean dosud nebyl představen. Spekuluje se, že daný update měl vyjít až v průběhu listopadu letošního roku a jeho součástí bude také nová verze uživatelské nadstavby TouchWiz.

Otázkou však zůstává, proč by se Samsung k danému kroku rozhodl. Už v květnu totiž na internet unikla oficiální ROM s Androidem 4.2.2 pro Samsung Galaxy S III, která byla velmi stabilní a téměř připravena k veřejnému vydání.

zdroj: Phone Arena

3 KOMENTÁŘE

  1. Podle me se k tomu rozhodl proto, aby lide meli duvod menit SIII za S4. Takhle po updatu dostane trojka nejaky ficury ze ctyrky a uz by byli majitele nadseni a neuvazovali o zmene. Proto si myslim, ze to posunuli a i jsem to cekal 🙁

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here