Sony zveřejnilo, jaké telefony dostanou aktualizaci na Android 4.1 Jelly Bean

5

Sony zveřejnilo první konkrétní informace o aktualizacích svých smartphonů na Android 4.1 Jelly Bean. Zklamaní nejspíš budou majitelé Xperií z roku 2011, které update nedostanou vůbec. Ti, kdo mají novější Xperie se sice aktualizace dočkají, ale až v příštím roce.

Sony Xperia T, Xperia TX a Xperia V dostanou Android 4.1 Jelly Bean v polovině prvního čtvrtletí 2013. Později se aktualizace dočkají také Sony Xperia S, Xperia Acro S, Xperia Ion, Xperia P, Xperia Go a Xperia J. Přesnější datum aktualizace těchto smartphonů zatím nebylo oznámeno, už nyní je však jasné, že se tak nestane dříve než v polovině prvního čtvrtletí 2013.

Naopak vůbec se updatu nedočkají ti, kdo vlastní Xperie z roku 2011. Konkrétně se tedy jedná o telefony Sony Ericsson Xperia Play, Xperia Arc, Xperia Arc S, Xperia Ray, Xperia Active, Xperia Mini, Xperia Mini Pro, Xperia Pro, Xperia Neo, Xperia Neo V a Xperia Neo L.

zdroj: sony mobile blog

Kdy dostane váš smartphone či tablet aktualizaci na Android 4.1 Jelly Bean? Sledujte náš velký a pravidelně aktualizovaný článek.

5 KOMENTÁŘE

  1. To jsou fkt ko*ti , ještě i ani nevyšla aktulizace na ICS u Soly a teď se dozvím, že JB bude až příští rok a to tam navíc neni ani napsaná sola.

  2. nic prekvapiveho pod sluncem. Jakozto majitel Nea jsem to tusil a uz ficim na pouzitelnem CM10. Ale lituju majitele novejsich stroju, kteri si pockaji na ofiko JB pul roku a vice:))

  3. Jsem rád, že jsem přešel na custom ROM s Xperií Neo (MIUIv4) a tak se mne tyhle nepříznivé novinky už netýkají. 🙂

  4. Bohužel je to tady a jakožto majitel Xperie P můžu říci průůůůůůser jak hrom… nic nefunguje jak má a co se týká vylepšené výdrže baterie jóóóó… to beru ze dvou dní na zhruba šest hodin gratuluju…. PRODÁM sony Xperia P ihned cena nerohoduje… potřebuju funkční telefón k práci a né pro puberťáky…. asi by si měli pánové v sony zjistit proč měli takový úspěch a už není proč se blíží hTC které je takřka neprodejné mezi managery…. ach jo ta logika… no jo vrcím se k Nokii a systému symbian…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here