Sony Xperia U bude aktualizována na Andoid 4.1 Jelly Bean

3

 

Xperia U

Jen nedávno oblíbený telefon Sony Xperia U dostala update na Andorid 4.0 Ice Cream Sandwich (původně byl instalován Android 2.3 Gingerbred) a už se začínají objevovat spekulace o chystaném updatu na verzi 4.1 Jelly Bean.

Informace o chystaném updatu byla potvrzena na italských facebook stránkách Sony, bohužel italské zastoupení nepotvrdilo datum aktualizace. Podle dalších neoficiálních zdrojů by se daná aktualizace měla objevit ještě v průběhu prosince.

Zdroj: androidauthority.com

3 KOMENTÁŘE

  1. Sony v oficiálním prohlášení o aktualizaci telefonů uvedl termín JB až na první čtvrtletí 2013. A začnou u highendů. Pochybuji, že by ho U dostalo ještě letos, navíc v oficiálním prohlášení je napsáno, že aktualizace U a Soly není jistá, což považuji za nehoráznost.

  2. Zaprvé – Xperia U z volného prodeje nedostala oficiální ICS, jen ty co jsou od O2 ostatní pořád jedou na GB (u mobilu z roku 2012 celkem smutné)
    Zadruhé – Sony se nikdy nevyjádřilo jestli Xperia U dostane/nedostane JB, pokud to nepřijde přímo od Sony a né od nějakých italských vývojářů nemá smysl se tím zabývat. Ve zprávě na blogu taky nezmínila model Sola který je na tom ještě huř co se týká podpory. Nesmíte naletět na každý kec co se na internetu objeví.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here