Sony Xperia S se dočká Jelly Beanu do konce března

1

Po několika průměrných letech, kdy Sony s prodejem spíše stagnovalo, má nyní firma možnost se stát jedničkou v prodejnosti – a to konkrétně díky Xperii Z a ZL, které určitě stojí za pozornost. Úspěch Sony ovšem nezávisí pouze na vlajkových lodích ale i na slabších telefonech, o které se musí firma dokonale starat i co se týče softwarových updatů.

Xperia-S-Jelly-Bean

Mezi takové telefony patří i Xperia S, která je momentálně ve fázi, kdy čeká na aktualizaci operačního systému z Androidu 4.0 na Android 4.1. A čekací doba by již neměla být tak hrozná – aktualizace by se totiž měla na telefonech objevit do konce března 2013. Alespoň tuto zprávu na svém Twitteru zveřejnilo Sony Mobile Germany.

Samozřejmě je otázkou, zda bude slíbený datum dodržen a i pokud ano, tak jak dlouho bude trvat, než se aktualizace objeví i u nás v České republice. I kdyby se ale pokazilo všechno, co se pokazit může, tak je jen velmi nepravděpodobné, že bychom se aktualizace dočkali později, než na přelomu dubna a května letošního roku. A ani to není zas až tak hrozné.

Zdroj: aa

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here