Sony Xperia L dostává aktualizaci na firmware 15.3.A.1.12

3

sony xperia l update

Sony si pro majitele smartphonu Xperia L připravilo malý povánoční dárek. Řeč je o softwarové aktualizaci s označením 15.3.A.1.12 a velikostí bezmála 770 MB, který sice ponechává Android na verzi 4.2.2 Jelly Bean, ale přináší několik významných vylepšení.

Sony zatím nevydalo žádný oficiální seznam změn, podle informací dostupných na internetu však update přináší například celkové zrychlení systému, lepší odezvu dotykového displeje, mírně vylepšený fotoaparát a poslední verze všech předinstalovaných multimediálních aplikací od Sony. Opraveny by měly být také nejrůznější chyby, mimo jiné mizení ikonek aplikací po restartu, padání prohlížeče Chrome nebo problémy týkající se paměťové karty.

Pokud na svém telefonu máte ROOT, nemusíte se bát, aktualizací na tuto verzi firmwaru byste o něj totiž neměli přijít. Update by měl být zatím šířen jen přes program PC Companion nebo Sony Update Service (SUS), což znamená, že smartphone musíte před aktualizací připojit k počítači přes USB kabel. Pokud vám zatím nebyla nabídnut firmware s označením 15.3.A.1.12, můžete jej stáhnout a nainstalovat ručně. Odkaz ke stažení i další informace naleznete zde.

zdroj: Xperia Guide, Xperia Forum CZ via Softpedia News

Kdy dostane váš smartphone či tablet aktualizaci na Android 4.4 KitKat? Sledujte náš pravidelně doplňovaný článek.

3 KOMENTÁŘE

  1. Já jsem právě aktualizovala, na první pohled změnu nevidím. Jen Chrome mi vesele padá dál 😀

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here