Sony vydalo testovací verzi Jelly Beanu pro Xperii T

2

Japonský výrobce uvolnil alfa verzi ROM založené na Androidu 4.1 Jelly Bean, která je určena pro Sony Xperia T. ROM je však určena výhradně pro vývojáře a vzhledem k tomu, že jí chybí některé významné funkce, je pro běžné užívání dokonce zcela nevhodná.

Vydané sestavení nepodporuje SIM kartu, Bluetooth, Wi-Fi, FM rádio a NFC. Ani uživatelské rozhraní není dotaženo k dokonalosti, jak by tomu mělo být u finální verze ROM. K vyzkoušení musíte mít odblokovanou Xperii T a samozřejmě dostatek zkušeností s instalací alternativních ROM. Sony dokonce založilo oficiální téma na známém fóru xda-developers, kde mohou uživatelé zasílat reakce na vydané sestavení.

Na oficiální vydání aktualizace na Android 4.1 Jelly Bean si budeme muset ještě chvíli počkat. Nedávno japonský výrobce oznámil, že Android 4.1 Jelly Bean pro Sony Xperia T bude vydán v průběhu února či března 2013.

zdroj: sony mobile

Kdy dostane váš smartphone či tablet aktualizaci na Android 4.1 Jelly Bean? Sledujte nášvelký a pravidelně aktualizovaný článek.

2 KOMENTÁŘE

  1. Nicméně 90% systému už stejně vývojáři z XDA vyexportovali včetně knihoven a dá se implementovat do běžného ICS

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here