Sony představilo vylepšené Smartwatch

0

smartwatch

Včerejší den je rozhodně nezapomenutelný. Společnost Samsung představila pár svých nových produktů (především modely Note) a Sony představilo nástupce telefonu Xperia Z – konkrétně Xperia Z1. Kromě tohoto telefonu ale také představila vylepšenou verzi chytrých hodinek, které již jsou nějakou dobu na trhu.

Hodinky se dočkaly certifikace voděodolnosti – konkrétně IP57. Na hodinkách také přibylo nové tlačítko pro spuštění, které vzdáleně připomíná tlačítka z novějších modelů Sony Xperia (high-endy). Dle informací by měla být prodloužena i výdrž baterie.

Proměny se dočkala i nejhlavnější část hodinek – displej. Ten je nyní o velikosti 1.6″ s rozlišením 220×176 pixelů, přičemž by měla být vylepšena i čitelnost samotného displeje na přímém slunci.

Hodinky také umožní možnost volby různobarevného pásku, popřípadě lze k hodinkám zvolit i pásek nerezový. Cena základních hodinek (černé) je cca 4600 Kč, při použití barevného pásku připlatíte cca 500 Kč a za hodinky s nerezovým páskem zaplatíte cca 5200 Kč

 

Zdroj: The Verge

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here