Solid Explorer 1.3.8 – stavový řádek, streamování médií z cloudu a ZIP archivů

0

Oblíbený správce souborů Solid Explorer byl aktualizován na verzi 1.3.8. Jedná se sice stále o beta verzi, aplikace je však velmi rychlá a stabilní. Poslední update přinesl nejen opravy mnoha chyb, ale také několik nových funkcí.

Solid Explorer 1.3.8 má nový stavový řádek, vyskakovací konfigurační okno a možnost streamování médií ze ZIP archivů i cloudových úložišť Dropbox, Box a Google Drive. Ke spuštění hudby či videa tak nemusíte soubor nejprve stahovat z cloudu nebo rozbalovat z archivu, nýbrž jej můžete spustit jednoduše jedním kliknutím.

Opraveno bylo také velké množství chyb, zejména pád aplikace při startu na zařízeních s Androidem 2.2 Froyo. Dále bylo opraveno zamrzání při používání FTP, problémy se streamováním médií a také nepříjemná chyba, při které byl soubor místo přesunutí smazán. Vývojáři také uvádejí, že opravili velké množství menších chyb a vylepšili stabilitu aplikace.

Kompletní seznam změn, které přináší verze 1.3.8, najdete v Google Play Store, odkud si také můžete Solid Explorer zdarma stáhnout:


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

via ap

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here