SMS Jízdenka 3.0 – nový design, automatické odesílání zpráv a další

0

sms_3  sms_5 sms_1

Oblíbená androidí aplikace od českého vývojářského studia Imnite určená k zjednodušení nakupování SMS jízdenek městské hromadné dopravy v řadě českých, moravských a slezských měst, SMS Jízdenka, se včera večer dočkala majoritní aktualizace na verzi 3.0.

V nové verzi došlo předně ke kompletnímu přepracování grafického prostředí. To je nově čistší a hned na první pohled daleko lépe zapadá do prostředí ostatních, modernizovaných andoridích aplikací. V rámci komfortnějšího používání na nových verzích Androidu přibyly také rozšířené notifikace, skrze které si lze snadno zjistit informace o aktuálně aktivní jízdence bez nutnosti zapínat aplikaci.

Mimo toho došlo k přidání podrobných statistik, umožňujících zjistit, kdy jste jakou jízdenku kupovali, v jakém to bylo městu a tak podobně, a automatického systému, který by měl údajně zabránit nechtěnému objednání více stejných jízdenek zasebou.

A nakonec ve výčtu poslední, významem však možná nejdůležitější, novinkou je návrat k automatickému posílání SMS Premium Jízdenek. Na rozdíl od poslední verze, která jen otevřela výchozí aplikaci na SMS zprávy a předvyplnila text, se tak nová verze vrací k původnímu způsobu, a sice posílání premium SMS jízdenek přímo z aplikace.

Kvůli tomu je také nová aktualizace klasifikována jako ruční a je ji tedy potřeba na Google Play explicitně povolit.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here