Skype 3.0 – nové rozhraní pro tablety, přihlášení pomocí Microsoft účtu a další

3

Pravděpodobně nejoblíbenější program pro internetovou hlasovou a video komunikaci, Skype, se včera večer dočkal poměrně rozsáhlé aktualizace androidího klienta na verzi 3.0.

Zřejmě největší novinkou aktualizace je zbrusu nové grafické rozhraní pro tablety, které konečně umožňuje aplikaci pohodlně používat i na větších úhlopříčkách. Bohužel se ani to neobešlo bez chyb, prozatím totiž funguje pouze v režimu na šířku, který je například na Nexusu 7 poměrně nepohodlný.

Kromě toho došlo také k přidání možnosti přihlášení skrze Microsoft účet (Live id) a implementaci nového zvukového kodeku SILK, který by měl zajistit výrazně vyšší srozumitelnost a celkovou kvalitu přenášeného zvuku za jakéhokoliv internetového připojení.

Podle prvotních ohlasů se ale aktualizace celkově povedla a neexistuje důvod otálet s jejím nainstalováním.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

3 KOMENTÁŘE

  1. Souhlasím s autorem… Landscape je sice fajn, ale někdy sem byl zvyklý vzít tablet do jedné ruky na výšku a dál jej používat, tady to zatím moc nejde 🙁

  2. Mě by spíš zajímalo kdy ty odborníci do toho daj základní nastavení třeba zvuku.Abych si mohl změnit zvuk u příchozí zprávy abych jí taky slyšel!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here