Shadowgun: zamířil do uzavřené bety; veřejné testování je již za dveřmi

0

Ačkoliv se posledních pár měsíců mohlo skoro zdát, že brněnské herní studio MadFinger games na svůj, v lednu prvně představený, multiplayerový přídavek s názvem Shadowgun: DeadZone úplně zapomnělo, tak realita je úplně opačná.

Po novém obrázku, který tento týden studio zveřejnilo na svých facebookových stránkách, se totiž začalo vše dávat znovu do pohybu. Koncem tohoto týdne začalo první testování hry v uzavřeném kruhu českých hráčů, kteří se studiu přihlásili na facebooku, a přibližně na konec října bylo naplánováno vydání veřejné testovací verze.

Poslední dva dny se na facebooku studia začali objevovat také obrázky ukazující hratelné charaktery a nakonec dnes ráno se serveru dotekomanie dokonce podařilo získat první obrázky přímo ze hry (naleznete níže).

Shadowgun DeadZone bude multiplayerové rozšíření populární střílečky Shadowgun. Půjde o klasického představitele free-to-play modelu. V zákldu bude tedy dostupné zdarma,  pouze s ingame obchodem, ve kterém bude možné za reálné peníze nakupovat různá vylepšení. Podle tvůrců hry nicméně platící hráči nebudou nikterak extrémě zvýhodněni.

Zdroj: aspin, dotekomanie

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here