Sense 4.1 portováno na HTC One V

1

Pokud jste vlastníky HTC One V, můžete na svém smartphonu vyzkoušet novější verzi grafické nadstavby HTC Sense 4.1. ROM s názvem Amazing Sense byla původně pro HTC Desire S a je postavena na Androidu 4.0.4 Ice Cream Sandwich.

ROM podle vývojáře obsahuje nejen všechny funkce ze Sense 4.1, ale také dodatečné vylepšení zvuku (např. SRS Wow, 5.1 Surround aj.) a několik užitečných předinstalovaných aplikací. Amazing Sense údajně neobsahuje žádné výraznější chyby a je proto bez problémů vhodná pro běžné používání. Více informací a odkaz ke stažení naleznete na fóru xda-developers.

HTC One V je vybaveno 3,7″ displejem (Super LCD 2) s rozlišením 480 x 800, jednojádrovým procesorem s taktem 1 GHz, 512MB RAM a 4GB vnitřní pamětí. Nesmíme zapomenout dodat, že majitelé telefonu získají 25GB prostor v cloudovém úložišti DropBox, které by mělo být integrováno přímo do uživatelského rozhraní telefonu. Paměť lze rozšířit také díky slotu na microSD karty.

Na zadní straně telefonu najdeme 5megapixelový fotoaparát, který má novou technologii HTC ImageChip. Ta by měla zajišťovat například kvalitnější fotografie i za nepříznivých podmínek a rychlejší spouštění fotoaparátu i pořizování snímků. Vylepšení všech částí, včetně objektivu, snímače a softwaru, by mělo přispět k mnohem lepšímu fotoaparátu unových telefonů HTC. Právě tato část byla největší slabinou u předchozích modelů taiwanského výrobce.

Operačním systémem HTC One V je Android 4.0 Ice Cream Sandwich s uživatelskou nadstavbou HTC Sense 3.6 a podporou technologie Beats Audio pro kvalitnější zážitek při poslechu hudby. HTC One V má příjemné rozměry 120,3 x 59,7 x 9,24 a také kultovní „bradu“ v dolní části přístroje, kterou můžeme znát z HTC Hero nebo HTC Legend.

Graf ceny produktu HTC One V poskytuje server Heureka.cz

HTC One V lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

 

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here