Samsung zveřejnil trailer pro Galaxy S5

1

MWC je za dveřmi a k hlavnímu městu Katalánska začínají vzhlížet fanoušci všech výrobců mobilních telefonů. Pokud máte rádi Samsung, bude vás pravděpodobně zajímat trailer, který na svém youtube kanálu zveřejnil Samsung Mobile v souvislosti se Samsung Unpacked. Přibližuje nám v něm vlastnosti nové vlajkové lodi – Samsungu Galaxy S5.

unpacked-5

Galaxy S5 byla spekulována, diskutována, rozebírána a stále jsou z poloviny všechno dohady a s jistotou toho víme jen málo. Teď však nebudeme řešit, co by mohlo být podle spekulací, ale podíváme se na trailer, který Samsung zveřejnil a u stěžejních bodů zkusíme případně najít spojitost s odhadovanou funkcí.

Dad – hned v prvních momentech si můžeme všimnout slova dad (táta, otec), který by mohl značit přítomnost módu pro děti (Kids Mode)

Wet – zde narážíme na možnost, že by Galaxy S5 mohl být voděodolný, ovšem hovořilo se o voděodolnosti omezené, proto možná wet (mokrý) namísto water (voda)

Focus – zde bychom mohli užít českého výrazu ostření, pokud nebudeme řešit překlad doslovný. Dočkáme se tedy optické stabilizace obrazu (OIS)?

Outdoor – jakého stupně krytí (IP) se dočkáme?

Moment – fyzické tlačítko fotoaparátu pro zachycování momentek?

Brothers – dva větší modely a jeden menší?

Selfie – bude mít přední kamera fotoaparát s vyšším rozlišením nebo si z několika fotografií vybere tu nejlepší?

Flip – podpora flipového pouzdra?

Speed – s indexem 5, který se objevuje u všech nápisů, možná naráží na užití osmijádrového procesoru Exynos 5 (5420), což by odpovídalo screenshotu z benchmarku

Fit – hovoří se o tom, že bychom se měli dočkat funkcí pro sport a obecně možnosti měření tělesných funkcí.

Style – z jakého materiálu nás čekají záda telefonu? (na videu spíše pozadí)

Dost bylo odhadů, názor si po shlédnutí videa může udělat každý sám.

http://www.youtube.com/watch?v=y42eQJmGbxk&feature=youtu.be

Zdroj: Youtube

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here