Samsung vyhlásil postupující do 2. kola soutěže Samsung Gear App Challenge

0

Samsung Gear App Challenge

Společnost Samsung zveřejnila 200 úspěšných aplikací, které postoupily z 1. kola soutěže Samsung Gear App Challenge 2014.

Soutěž byla vyhlášena v květnu letošního roku s cílem podpořit úsilí vývojářů z celého světa k vytvoření aplikací optimalizovaných pro nositelné příslušenství Samsung. Celkově bylo do soutěže přihlášeno 980 aplikací, mezi nimiž nechyběly aplikace LBS (Location Based Service) pracující s aktuální pozicí uživatele, nebo aplikace pro plánování času, RSS čtečky, herní aplikace a spousta dalších. Přihlásili se vývojáři z 69 zemí včetně České republiky a Slovenska.

V prvním kole bylo hlavními kritérii pochopení vlastností hodinek Gear, přínos aplikace pro jejich uživatele a její unikátnost. 200 úspěšných účastníků získalo 2 000 USD a postoupilo do dalšího kola. Druhé kolo zúží výběr na 40 finalistů, kteří se mohou těšit na podíl z finanční částky 850 000 USD.

Celkový vítěz získá 100 000 USD a 10 nejlepších aplikací bude navíc zařazeno do veřejné soutěže o Cenu popularity. Její vítěz pak získá BMW i3.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here