Samsung Vám ve vánoční akci vráti 1 500 Kč při koupi Galaxy S5 a Alpha

0

GALAXY ALPHA_KV_Man_Black_Horizontal_0804

Ten kdo se o letošních Vánocích rozhodne obdarovat své blízké či si udělá radost novým telefonem od Samsung dostane dárek v podobě 1 500 Kč. Zákazníci, kteří od 15. prosince 2014 zakoupí telefon GALAXY Alpha nebo GALAXY S5 u vybraných prodejců, zaregistrují svůj přístroj na webu získají zpět 1 500 Kč z prodejní ceny telefonu. Akce platí do 31. prosince 2014, nebo pro prvních 1 100 registrovaných zájemců v České republice. 

Seznam prodejen, které jsou do bonusové akce zapojené:

  • Praha: Centrum Černý Most, OC Chodov, Palladium, OC Nový Smíchov
  • Brno: OC Olympia
  • Liberec: Forum Liberec
  • Olomouc: OC Šantovka
  • Hradec Králové: OC Futurum

Alza.cz, CZC.cz, Comfor, DATART International, a.s., Electro World s r.o, Elvia Pro, EURONICS ČR a.s., Expert Elektro KASA.cz, Mall.cz, Mironet.cz, MOBIL POHOTOVOST GSM s.r.o., O2, OKAY s.r.o., Planeo Elektro, Prodejní síť SPACE, Sunnysoft, T-Mobile, T.S.Bohemia.cz, Tesco Stores ČR, a.s, Vodafone

Pravidla bonusové akce

Pro získání slevy se zákazník musí do 14 dní od nákupu, nejpozději 31. 12. 2014, zaregistrovat na webových stránkách www.samsung-bonus.eu. Zde je potřeba vyplnit výrobní číslo zakoupeného přístroje a nahrát účtenku. Samsung peníze následně zašle zákazníkovi na účet, nebo složenkou.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here