Samsung S Circle – fitness náramek prošel FCC

0

S chytrými hodinkami a náramky se v letošní roce doslova roztrhl pytel. Velké množství výrobců chce představit ten svůj a nejinak tomu je i u Samsungu. Ten vedle druhé generace chytrých hodinek Gear 2 představil i chytrý náramek Gear Fit. U obou zařízení bude však cena poměrně vysoká, levnější verze by se tedy na trhu jistě hodila. Právě v té chvíli nastoupí S Band (S Circle).

Samsung-S-Band

Dnes byly na stránkách Federal Communication Commission (FCC), což je americký regulační orgán, zveřejněny informace o tom, že se jedná o Activity Tracker s podporou Bluetooth ve verzi 4.0 LE. Je možné, že se jedná o nástupce modelu S Band, který sice byl ukázán jako reálný produkt, ale nikde jsme se jeho oficiálního prodeje nedočkali. Na obrázku je uveden výše.

Zvláštní je, že nikde ve světě nenajdete zmínku o tom, jak by mohl vypadat onen náramek a přitom jej jeden český e-shop má již 14 dní v nabídce! S Band nebo také S Circle se designově liší od první generace, avšak přináší značné zlepšení oproti předchozí verzi. Nyní je možné jej použít jako náramek na ruku nebo jej zavěsit například na oblečení. V nabídce budou dva módy – jeden pro běh/pohyb a druhý pro spánek. U běhu bude aktivní krokoměr a v režimu spánku bude zařízení vyhodnocovat v jaké fázi spánku se nacházíte. Je tedy možné, že se dočkáme pokročilého buzení v době, kdy to vašemu tělu  bude nejvíce vyhovovat. Další funkce známy bohužel nejsou.

obrazek obrazek (3) obrazek (2)

Zdroj: Czc.cz, Sammobile

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here