Samsung prohlásil, že se LG brzy stane třetím největším výrobcem smartphonů

2

Samsung Securities, součást korejského výrobce elektroniky mající na starosti finance a investice, prohlásila poměrně překvapivé věci o své konkurenci. Podle analytiků by se LG mělo v příštím čtvrtletí stát třetím největším výrobcem smartphonů na světě se zhruba 5,8% podílem na trhu.

Největší podíl na tomto úspěchu by měla mít nová vlajková loď LG Optimus G a její nástupci. Není to příliš troufalý odhad? Ačkoliv je LG Optimus G výborný telefon se špičkovou výbavou, nemají zákazníci v poslední době o zařízení této značky příliš velký zájem. A i kdyby se vlajková loď korejského výrobce nakonec stala prodejním hitem, není příliš pravděpodobné, že by LG dosáhlo takto vysokého podílu na trhu jen za pomoci jednoho smartphonu z nejvyšší třídy.

zdroj: pa

2 KOMENTÁŘE

  1. Dokudˇ nebude LG dbát i na stánku SW podpory která se nějak  nezlepšila jak tvrdili tak si myslím že budeme překvapeni kdo jej bude ale LG dobrej vtip. 

  2. V článku mně chybí zásadní informace, a to, kolikáté je LG teď?
    Jinak jak píše Tomáš – LG jsem měl 3 dny a naštěstí šlo vrátit a dodnes se děsím, když zahlédnu, jak pro O2X vypadá dneska podpora.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here