Samsung Kies 2 je venku

9

Mnozí z nás, hlavně majitelé Galaxy S tento nástroj proklínají, někdy právem, mnohdy ne. Důležité však je, že se Samsung snažil chyby napravit. Díky tomu vyšla nová verze Kies s číslovkou 2.0, údajně odstraňuje mnohé problémy a celkové je rychlejší a stabilnější. Někteří čeští uživatelé též hlásí možnost updatování na oficiální Froyo. Nic však nemůžeme garantovat, ale rozhodně doporučujeme vyzkoušet. Pro některé může být důležitou novinkou přímá synchronizace s Outlookem.

Samsung Kies 2

Stahujte zde
Zdroj: talkandoid

9 KOMENTÁŘE

  1. Potvrzuji, mám brandovanej SGS od Vodafonu, nainstaloval sem Kies 2 a nabídlo mi to aktualizaci. Aktualizoval jsem a mám konečně 2.2 Froyo :o)

  2. Každopádně můj Kies 1.5.3 se tváří spokojeně, že prý používám nejnovější verzi.
    A čekání na Froyo už jsem neustál, takže už tam mám Darky’s v8.0 – a to jsem se původně zařekl, že „žádné neoficiální ROM do tohoto telefonu“. Jenže ono je to s tím Samsungem těžké…

  3. Super. mám KIES dvojku ale není tam nikde vybrání mého telefonu. Je tam founů dost ale I9000 GALAXY S tam prostě není. Celkem podpora o ničem.

  4. Divné, po nainstalování KIES 2 a připojení telefonu přes USB (v režimu KIES) by mělo proběhnout naprosto bezproblémové spárování. Žádný výběr telefonů by zde být neměl.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here