Zařízení pro zobrazení virtuální reality Samsung Gear VR je dostupné v ČR

0

Vr

Čeští fanoušci moderních technologií si mohou zakoupit dosud nejvyspělejší verzi zařízení pro virtuální realitu Samsung Gear VR Innovator Edition, u vybraných prodejců si jej můžete pořídit v bílém provedení za 6 999 Kč s DPH.

Zařízení je určeno pro majitelé Galaxy S6 a S6 edge, který díky svému výkonnému procesoru a displeji s nadstandardním rozlišením 577 ppi nabízí prvotřídní vizuální zážitky. Propojením se Samsung Gear VR, umocní sledování sledování filmů či hraní her. Pro sledování 2D a 3D filmů jsou připraveny režimy Kino, Multi obrazovka a Domácí kino.

Samsung Gear VR Innovator Edition

Vyšší výpočetní výkon a kvalita grafiky Samsung Gear VR Innovator Edition zajišťuje nízkou pixelizaci a široké 96° zorné pole.  Díky zmenšení velikosti o 15 % se Samsung Gear VR Innovator Edition pohodlněji nosí. Ergonomicky upravené popruhy současně poskytují lepší rozložení váhy zařízení. Brýle jsou nově vybavené také systémem proti mlžení čoček. Vnitřní ventilátor zajišťuje dostatečnou cirkulaci vzduchu, takže není potřeba brýle otírat ani při delším používání.

Mezi další novinky patří upozornění na hovor či zprávu, aby mohli být uživatelé i během hraní informování o tom, co se děje v reálném životě. Pomocí microUSB portu můžete ke Gear VR připojit buď nabíječku, a Galaxy S6 a S6 edge tak současně dobíjet, nebo nejrůznější pohybové ovladače (gamepad), volant či herní zbraně.

Společně s širokou nabídkou multimediálního obsahu včetně VR her, tak mohou uživatelé okusit taje virtuální reality skutečně naplno. Optimalizovaný a lokalizovaný obsah virtuální reality od špičkových tvůrců je ke stažení přes Oculus Store (jen v anglickém jazyce – stejně jako menu a ovládání).

  • rozměry: 82.8 x 196.1 x 98.5 mm
  • senzory: Akcelerometr, stabilizátor, senzor blízkosti (detekce připojení/odpojení)
  • zorné pole: 96˚

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here