Samsung Gear Blink, rival Google Glass, bude možná k dispozici už v březnu 2015

0

Se všemi těmi nedávnými novinkami ohledně chytrých hodinek bychom skoro zapomněli, že ,,wereables“ se dají nosit i někde jinde než na zápěstí. Google a Samsung jsou momentálně největšími společnostmi ,které vyvýjí wereable zařízení na obličej.

Ještě se neví, kdy bude finální podoba Google Glass v obchodech ( zatím je možno zakoupit Explore edici za pořádný balík), zatímco nová zpráva ze Samsungu hlásí, že jejich brýle Gear Blink, poháněné operačním systémem Tizen, by měly spatřit světlo světa už v březnu příštího roku. Tato informace je ale přisuzována nejmenovanému ,,firemnímu zdroji“, takže nevíme, nakolik je založena na pravdě.

SamsungGoogleGlass

Samsung často vydává své největší triumfy v březnu a říjnu. Březen 2014 by tedy mohl být skutečně pro společnost velmi důležitým měsícem, ať už kvůli vypuštění Samsung Gear Blink nebo Samsung Galaxy S6.

Šuškalo se, že Samsung měla představit své chytré brýle již na letošním IFA, konajícím se před týdnem. To se však nestalo, a tak si nejspíš ještě chvíli počkáme. Na závěr je důležité opět zmínit, že zdroje informací jsou nesolidní. Neměli bychom tedy ještě jásat předčasně.

zdroj: http://www.phonearena.com

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here