Samsung Galaxy Tab S s AMOLED displejem na uniklé fotografii

0

Samsung Galaxy Tab S s AMOLED displejem by měl být představen 12. června. Na onen den má Samsung připravenu tiskovou konferenci. Sice se hovoří o tom, že se dočkáme také představení prémiové verze smartphonu Galaxy S5, to je však spekulace. Představení tabletů je však jisté a my máme první fotografii zařízení.

samsung-galaxy-tab-s-amoled-únik

Podle člověka, který zařízení fotil, jsou barvy úžasné. Displej s úhlopříčkou 10,5″ má rozlišení 2560*1600 a užitá technologie pro výrobu je AMOLED. Samozřejmě se najdou tací, kteří by měli raději LCD panel, lepší podání barev, kontrast, jas a pozorovací úhly se AMOLED displejům upřít nedají. Při tomto rozlišení bychom se navíc mohli dočkat podobně kvalitního podání jako u Galaxy S5.

Uvnitř přístroje nalezneme osmijádrový procesor Exynos 5420 se čtyřmi jádry Cortex-A15 o taktu 1,9 GHz a čtyřmi jádry Cortex-A7 o taktu 1,3 GHz. Na zadní straně přístroje nalezneme 8 MP kameru, na přední potom kameru s rozlišením 2,1 MP. O konektivitu se postará Wi-Fi s podporou standardů a/b/g/n/ac, Bluetooth ve verzi 4.0, GPS, GLONASS a LTE.

Ovládání televizí nám umožní infračervený port. Uvnitř nalezneme Android ve verzi 4.4 KitKat s nadstavbou Magazine UX. Měla by být dostupná nejen LTE, ale také, jako už klasicky, Wi-Fi verze. Předpokládá se, že v domovském tlačítku nalezneme čtečku otisků prstů, jako ji známe z Galaxy S5.

Zdroj: Sammobile

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here