Samsung Galaxy Tab 8.9 dostává aktualizaci na Android 4.0 ICS

6

Samsung Galaxy Tab 8.9 začal před nedávnem dostávat aktualizaci na Android 4.0.4 Ice Cream Sandwich. Prozatím je update určen jen pro 3G verzi s kódovým označením GT-P7300, je však jen otázkou času, kdy se „zmrzliny“ dočkají také majitelé dalších verzí tohoto tabletu.

V případě, že máte výše uvedenou variantu Galaxy Tabu 8.9 a aktualizace vám ještě nabídnuta nebyla, dopročujeme chvíli vyčkat, protože může trvat. než bude Ice Cream Sandwich vydán po celém světě. V tuto chvíli hlásí dostupnost updatu uživatelé z nejrůznějších částí světa včetně Rakouska a dalších evropských zemí.

Aktualizace je stažena běžnou OTA cestou (přes Wi-Fi) nebo pomocí počítačového softwaru Samsung Kies. Ice Cream Sandwich pro Samsung Galaxy Tab 8.9 přináší údajně kromě nových funkcí také vylepšení výkonu a delší výdrž baterie.

Samsung Galaxy Tab 8.9zdroj: sm

6 KOMENTÁŘE

  1. omg stáhlo to 280,58Mb za cca 5 minut ,ale install se drží už 30 minut na 9% 🙁 jestli mi dodrbou data v tabletu tak si to za rámeček nedaj!!! 🙁

  2. Tak dneska se mi konečně zahlásila aktualizace. Po třech hodinách stahování mám 35% staženo – ať se jde Samsung bodnout. Tablet super ale ta podpora šílená 🙁

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here