Samsung Galaxy Tab 7.0 Plus začíná dostávat Android 4.1 Jelly Bean

0

samsung galaxy tab 7.0 plus (1)

Dalším tabletem od Samsungu, který se dočkal aktualizace na Android 4.1 Jelly Bean, se stává Galaxy Tab 7.0 Plus. Dostupnost updatu je hlášena od našich sousedů z Rakouska, i přesto ale může chvíli trvat, než se Jelly Beanu dočkají čeští majitelé tabletu. Konkrétně Samsung patří v rozšiřování svých aktualizací k nejpomalejším, takže se čekání může protáhnout až o několik měsíců.

Samsung Galaxy Tab 7.0 Plus byl představen s Androidem Honeycomb, později byl aktualizován na Ice Cream Sandwich a nyní dostává dokonce aktualizaci na Jelly Bean. Zatím poslední vydaný update přináší uživatelům velké množství novinek: například výrazně rychlejší uživatelské rozhraní (tzv. project butter), rozšířené notifikace a inteligentní hlasové vyhledávání Google Now. Na ukázky z aktualizovaného uživatelského rozhraní se můžete podívat na screenshotech níže.

Android 4.1.2 Jelly Bean je šířen OTA cestou, tedy bezdrátově přes Wi-Fi. Zda je akrtualizace dostupná pro váš tablet, si můžete ověřit v nastavení.

galaxy tab 7.0 plus jelly bean 1 galaxy tab 7.0 plus jelly bean 2 galaxy tab 7.0 plus jelly bean 3

Kdy dostane váš smartphone či tablet aktualizaci na Android 4.1 Jelly Bean? Sledujte náš velký a pravidelně aktualizovaný článek.

zdroj: sm

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here