Samsung Galaxy TAB 10.1 se začne v ČR prodávat příští týden

0

Pouhých 5 dní nás dělí od zahájení prodeje tabletů Samsung GALAXY Tab 10.1 na českém trhu. I přes soudní pře s Applem se Samsung rozhodl 5. září zahájit prodej svého 10.1″ tabletu v České republice.

Samsung Galaxy Tab 10.1

Jednou z prvních příležitostí, kde  si jej budte moci pořídit, je oficiální zahajovací prodejní akce Samsungu v prodejně Alza v Praze Holešovicích. Zde bude pro zájemce, kteří si na místě tablet koupí, nebo si jej přijdou vyzvednout na základě předobjednávky, připravená soutěž o 20 smartphonů Samsung GALAXY S II. Každý soutěžící si u promotýmu zahraje hru, ze které bude vybráno 20 hráčů s nejlepším scóre. Tito hráči si pak odnesou jako dárek nový smartphone. Prvních 500 zákazníků, kteří si v Alze koupí nový tablet Samsung GALAXY Tab 10.1, získá také O2 mobilní datovou SIM kartu se službou mobilního internetu na 6 měsíců zdarma.

Dále si tablet od Samsung GALAXY Tab 10.1 za dotovanou cenu budete moci koupit od 5. září také na prodejnách

Pro prvních 1000 zákazníků, kteří zakoupí Samsung GALAXY Tab 10.1 ve volném prodeji, je připraven bonus v podobě poukazu na nákup e-knih v celkové hodnotě 200 Kč v aplikaci Wooky, kterou si majitelé mohou stáhnout z obchodu SamsungApps.

Graf ceny produktu Samsung Galaxy Tab 10.1 P7510 16GB poskytuje server Heureka.cz

Zdroj: Tisková zpráva Samsung Electronics Co., Ltd.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here