Samsung GALAXY S5 se začne prodávat zítra a bude nabitý prémiovým obsahem

1

Již zítra se začne prodávat nová vlajková loď od Samsungu. Model GALAXY S5 nejprve bude dostupný v černém a bílém provedení na další barevné variace si budeme muset počkat, objeví se v průběhu roku.

Jestliže uvažujete o koupi tohoto přístroje doporučujeme Vám jej zákoupit v některé z vybraných značkových prodejen Samsung – tři v Praze a jedna v Brně. Zde bude prodej zahájen přesně v 11.11 hodin, pro prvních 30 kupujících, kteří si pořídí GALAXY S5 v každém z obchodů čeká dárek v podobě náramku Gear Fit v hodnotě 4 999 Kč.  Samsung Galaxy S5 se bude prodávat za doporučenou maloobchodní cenu 18 499 Kč včetně DPH.

Graf ceny produktu Samsung G900 GALAXY S5 poskytuje server Heureka.cz

Máte-li to do Prahy či Brna daleko, nevadí i pro Vás si Samsung přichystal dárky. Na ty se mohou těšit všichni noví majitelé Galaxy S5. Konkrétně se jedná o prémiový obsah, jenž Samsung vyčíslil na bezmála 16000 Kč. Mezi nejzajímavější služby jenž můžete získat patří předplatné deníku Sport a Blesk, předplatné časopisu Reflex, 12 měsíční Premium členství v aplikaci Endomondo a  RunKeeper, které Vás udrží v kondici.

Dále pak získáte možnost využít datový prostor u různých cloudových služeb: 50 GB zdarma po dobu 2 let u Dropboxu či 1 TB na 3 měsíce u služby Bitcasa. Kompletní seznam služeb naleznete na obrázku níže nebo na odkazu zde.

Samsung GALAXY S5 premium

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here