Samsung Galaxy S4 dostává aktualizaci, která přináší nové funkce

8

 Galaxy S4 update Galaxy S4 update Galaxy S4 update

Nová OTA aktualizace (365.67 MB) pro Samsung Galaxy S4 vyjma opravy chyb přináší také několik významných vylepšení.

Díky této aktualizaci získají majitelé nový firmware fotoaparátu, možnost natáčení HDR videí, budou moci přesouvat aplikace na paměťovou kartu, byl odstraněn efekt růžového rozmazání obrazu při srolování, byla vylepšena čitelnost displeje, přibyla v notifikační liště přepínač pro inteligentní pauzu a byly přidány nové ikony v nastavení. Taktéž s touto aktualizací získají uživatelé více místa z vnitřní paměti, mohou tak nyní využít 9.23 GB (původně se jednalo o 9,15GB).

Aktualizace je prozatím dostupná v Německu odkud by se měla rozšířit dále do Evropy. Dejte nám vědět zdali již dorazila aktualizace i k Vám.

Zdroj: androidpolice.com

8 KOMENTÁŘE

  1. Kupuji si telefon s 16GB paměti, je od Samsungu pěkně sprosté vyplácat na systém skoro polovinu místa. Navíc všude kolem ČR a svět 8 jádrovej procesor a blbci Češi zase odrbaní na 4 jádrovej.

  2. Nazdárek, aktualizace dorazila, ale hapruje mi to s restartem a SDčko mi nejde načíst, ikdyž jinde ano. Z neodborného směru mi bylo řečeno, že si mám počkat na nadcházející aktualizaci. Nemáte nějakou radu? Děkuji

  3. tak sem aktualizoval ale fialové pruhy při scrolovani mám pořád. může mi někdo poradit kde je problém.předem díky za info

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here