Samsung Galaxy S Plus – rychlík s Gingerbreadem míří do Ruska

2

Jak to zatím vypadá, tak se Samsung snaží trh s androidími telefony opravdu ovládnout. Za nedlouho se dočkáme tabletů snad všech myslitelných velikostí a v oblasti telefonů má vše od těch relativně levných, přes středně vybavené, až po ty nejrychlejší . Teď chystá upravenou verzi původního Galaxy S s přízviskem plus. Nová verze bude obsahovat rychlejší procesor, který bude tikat na 1,4GHz (stejný jako v Galaxy S II mini) a Android 2.3 Gingerbread s nadstavbou TouchWiz ve verzi 4. Vylepšená by měla být také baterka (z 1500 mAh na 1650mAh) a její kryt, který již nebude plastový, nýbrž kovový. Jinak zůstane vše při starém, takže se dočkáme 4′ Super AMOLED displeje a 8GB vnitřní paměti. Telefon se naneštěstí bude, alespoň zpočátku, prodávat pouze v Rusku.

To nám však nemusí být líto, protože my se zase dočkáme, až na velikost displeje shodného Galaxy S II mini.

2 KOMENTÁŘE

  1. A zrovna té velikosti displaye je docela škoda. Jinak tohle vypadá na krok správným směrem…kovová záda hodí samsung o třídu výše.

  2. Vyměnili plastový zadní kryt za kovový?To by se mohl brzo dostat na náš trh…Spousta lidí by ho vyměnilo…Teda pokud bude kompatibilní s SGS…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here