Samsung Galaxy S IV dominuje ve výkonnostních testech

4

sgs4bench

To, že vlajková loď korejského výrobce Samsung bude v současnosti nejvýkonnějším telefonem na trhu, není jistě pro mnohé žádným překvapením. Co ovšem stojí za pozornost je skutečnost, že Galaxy S IV je bezmála dvojnásobně výkonnější, než vlajková loď společnosti Apple.

Cross-platformový benchmark s názvem Geekbench testuje výkony čipů různých zařízení a my máme k dispozici první výsledky Samsungu Galaxy S IV (procesor Qualcomm Snapdragon 600 1.89 GHz). Jak můžete na grafu výše vidět, Galaxy S IV získala v testu bezmála dvojnásobný počet bodů, než iPhone 5. Na S IV se do jisté míry dotahuje pouze HTC One, který používá stejný procesor, ovšem na nižším taktu 1.7 GHz.

Výsledek tohoto benchmarku je z pohledu Samsungu velice působivý, ale telefon musí být hlavně zajímavý pro masového uživatele. Samsung se neohání výkonem telefonu, nýbrž jeho praktickými funkcemi, o kterých se můžete dočíst v tomto článku.

Zdroj: AndroidCommunity

4 KOMENTÁŘE

 1. Výkon super, osobně jsem si ale jeho koupi rozmyslel – nepodporování S4 ze strany týmu CM je celkem dost zásadní…alespoň pro mne 🙂

  *Je to SGS4, nikoliv IV 😉

  • to o tom SGS4 nikoliv IV jsem psal už ve třech článcích, ale redakci to je asi jedno…

   Kde jsi četl, že nebude podporován? A nějaký důvod? Jinak když tak koukám na SGS4 u něj už by asi byla škoda dávat CMko, pač v něm by všecky tyhle featury chyběli… Holt, Samsung asi chce proti těmto custom romkám bojovat:)

    • Psalo se o tom všude, teď už se zas tvrdí, že možná něco bude – důvod jsou 2 čipsety na kterých bude SGS4 v různých zemích prodáváno 🙂 A osobně si nemyslím, že každý chce/bude tyto fíčury Samsungu využívat 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here