Samsung Galaxy S III a výsledek drop testu

1

 

O tom, zda jsou drop testy nesmyslné či ne si každý určitě udělá svůj názor sám. Já jsem zastánce toho, že jsou tyto činy zbytečné a tyto testy většinou nemají žádný zásadní argument o tom, jak tento telefon obstojí při pádech.

Dle mého názoru může telefon na zem spadnout jakkoliv a stát se může cokoliv. Troufám si říci, že z deseti pádů může prasknout displej ve všech případech, ale také v žádném. Tímto tedy odůvodňuji zbytečnost těchto testů.

Jeden zahraniční web ale přichází s drop testem, který mě vskutku zaujal. Jednak tím, jak je pád pěkně zpomalený a efektní. A také tím, že je telefon testován pádem zadní stranou, boční stranou a také čelní.

Pokud vás zajímá, jak tento drop test dopadl, si můžete přečíst v následujícím výpise či můžete shlédnout níže vložené video.

Při první pádu, tedy pádu zadní stranou telefonu prasklo krycí sklo od 8 Mpx fotoaparátu. Při druhém pádu dopadl telefon na hranu, která byla zničena, a také praskl displej telefonu. Při pádu třetím, tedy pádu čelní stranou došlo k dopadu na hrany telefonu, a dalšímu prasknutí displeje. Co hodnotím záporně, tak poslední část videa, kde byl telefon z důvodu toho, že v těchto testech neuspěl zničen výbuchem.

httpv://www.youtube.com/watch?v=m-TIPstdVaE

Zdroj: techcrunch

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here