Samsung Galaxy On8 oficiálně: Za málo peněz hodně muziky!

0

Samsung velice tvrdě pracuje na rozšiřování a aktualizaci své produktové linie, do které včera přibyl i nový telefon Galaxy On8 představený v Indii. Řada „On“ je charakteristická svým reprezentativním designem, kvalitními materiály a dostatečným výkonem za velice příznivou cenu.gsmarena_002-1

Nový Samsung Galaxy On8 Vám nabídne 5,5-palcový Super AMOLED displej, čímž dává Samsung svým fanouškům možnost zakoupit telefon s kvalitním displejem i za přijatelný peníz. Na škodu ani není zmínit, že displej disponuje Full HD rozlišením.

O výkon telefonu se postará prozatím nezveřejněný osmijádrový procesor. Soudě dle taktu 1,6 GHz by mohlo jít o Exynos 7870 vyrobený přímo Samsungem. Tento 14nm čip je jedním z důvodů, proč má Galaxy J7 (2016) tak dobrou výdrž baterie. Použití už jednou vyrobeného čipu dává smysl, jihokorejská společnost by tím ušetřila další zbytečné náklady.gsmarena_003-1

Ostatní specifikace zahrnují 3 GB RAM, 16 GB vnitřního úložiště, které je dále rozšiřitelné pomocí microSD karet. Hlavní fotoaparát se pyšní rozlišením 13MP a světelností f/1.9, a 5MP selfie kamera. V neposlední řadě telefon nabídne podporu i LTE včetně VoLTE. To vše je zabaleno do těla tenkého jen 7,8 mm se 3000 mAh baterií.

V současné době je Samsung Galaxy On8 dostupný exkluzivně v Indii v přepočtu za 6 000 Kč bez DPH, ale je pravděpodobné, že se do budoucna podívá i na ostatní trhy.

zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here