Samsung Galaxy Note dostal aktualizaci na Android 4.1.2

33

android jelly bean

I když Samsung aktualizaci pro Galaxy Note slíbil, jeho uživatelé v ni pomalu přestávali doufat, neboť viděli, jaký byl problém naportovat Jelly Bean do Samsungu Galaxy S II, který dostal tento systém teprve nedávno.

Samsung ovšem svůj slib splnil a tento týden vypustil do světa aktualizaci, která Váš telefon zaktualizuje na systém 4.1.2 Jelly Bean. Aktualizace má velikost přibližně 760 MB a každým dnem by měla dorazit i do ČR – konkrétně do programu Samsung K!ES, pomocí kterého Váš smartphone zaktualizujete.

Kromě nového systému se uživatelé dočkali také nové nástavby TouchWiz, vylepšené správy baterie, vylepšení fotoaparátu, integraci nových funkcí a widgetů a také i hlasového asistenta Google Now, které se považuje za konkurenci Apple Siri (v ČR ovšem Google Now je zatím velice omezen).

galaxynote_jellybea

 

Zdroj: fr

33 KOMENTÁŘE

   • Vím moc dobře co mi telefon ukazuje a ukazuje android verze 4.1.1 a OTA aktualizace mi nic nenabízí stejně jako kies v počítači. Takže asi tak

     • Já vím, že je v článku psáno o note 1. Ale můj koment sem myslel jako ironii k tomu, že pro předchozí verzi note než mám já se už bude uvolňovat 4.1.2 a pro můj note 2 ji ještě nemám. A nevím, jestli za to může operátor, mám verzi z volného trhu.

 1. já ho mám už 3 dny na základě upozornění tohoto článku, za čež děkuju, hned jsem to zkusil a aktualice už lítala 🙂

 2. Mě přišla v pátek a lituju toho, že jsem ji povolila. Byla jsem zvyklá na psaní přes telefonní klávesnici pomocí T9 a telefon už uměl hodně slov, která používám. Teď chybí možnost ho nové slovo naučit. Taky bych řekla, že žere víc baterii a to nemluvím o tom, že po aktualizaci zůstalo všech 7 stránek displeje prázdných, musela jsem znovu přidávat aplikace a widgety. Máte někdo zkušenost jak si poradit s tou klávesnicí? Díky za info

  • Tak se mi podařilo stáhnout a rozbalit *.tar.md5 soubor, nainstaloval jsem Odin3, přepnul Nota do download mode, a přesto se mi instalace updatu nepodařila. Odin3 mi hlásil chybu zápisu. Máte někdo zkušenosti s tímto updatem?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here