Samsung Galaxy Camera se začne prodávat koncem října

1

Samsung Galaxy Camera

Na veletrhu IFA v Berlíně Samsung představil fotoaparát s Androidem. O tuto novinku byl velký zájem mezi novináři, a není se čemu divit. Jedna se o zajímavý produkt, který na trhu fotoaparátů si jistě získá nejednoho fanouška.

Samsung Galaxy Camera nabízí 16 MPx snímač s 21x zoomem, širokoúhlý objektiv 23mm, nechybí podpora natáčení HD videa 1080p. Přístroj je vybaven 4,8″ HD Super Clear LCD displejem, pohání jej 1,4 GHz čtyřjádrový procesor a chod celého fotoaparátu se stará upravený a přizpůsobený nejnovější OS Android 4.1 Jelly Bean. Fotoaparát lze propojit se sítí pomocí Wi-fi či 3G  připojení, které Vám umožní Vaše fotografie okamžitě sdílet z jakéhokoliv místa kde je signál. Nechybí ani podpora instalace aplikací z Google play, který z tohoto fotoaparátu dokáží vytvořit plnohodnotné Android zařízení.

Podle tiskové zprávy Samsungu se tento fotoaparát začne prodávat koncem října s doporučenou cenou 599 Eur. (15 000 Kč)

Graf ceny produktu Samsung GC100 poskytuje server Heureka.cz

Samsung GC100 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Zdroj: samsung.com

1 komentář

  1. Né že bych tu cenu čekal nižší, ale opravdu by mě zajímalo kdo si tohle může koupit. Člověk, který to myslí s focením vážně si raději koupí nějaké zrcadlo… A většina ostatních lidí se spokojí s kompaktem okolo 5k… Ale tak proč ne, každá věc má svého kupce. Osobně mě celkem zajímá porovnání s o 5 tisíc levnějším Nikonem 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here