Samsung chystá low-end s Androidem 4.4 KitKat

1

V databázi Zauba se objevil přístroj, který odeslal Samsung k testování. Podle dostupných informací se jedná o low-end zařízení, které však poběží na Androidu ve verzi 4.4.2 KitKat. Cena, která se u něj v databázi objevila, jistě potěší. Za cenu 6.070 indických rupií (v přepočtu přibližně 2.080,- Kč) by se mohlo jednat o vážného konkurenta pro Motorolu Moto E.

samsung-low-end

Pod označením SM-G350E se skrývá zařízení s dvoujádrovým procesorem taktovaným na 1,2 GHz, 1 GB RAM, 8 GB vnitřní paměti ROM a displejem o úhlopříčce 4,3″. Rozlišení displeje pak je 800*480. Jak již bylo řešeno, model poběží na KitKatu 4.4.2. Dá se předpokládat, že zde nalezneme i nadstavbu Samsungu – TouchWiz.

Je samozřejmě možné, že se prodejní cena později vyšplhá výše, což by nebylo neobvyklé. Přesto by se mohlo jednat o zajímavé zařízení, které by figurovalo vedle řady Ace. Reálnost přístroje a pravděpodobnost přístroje je nejistá, přesto se dá předpokládat, že se ho dočkáme. Samsung je známý tím, že chce zajmout dominantní postavení ve všech kategoriích i oblastech, což je jeden z důvodů, proč má tak široké porfolio zařízení.

samsung-sm-g350e-zauba

Zdroj: Sammobile

1 komentář

  1. Samsung k tomu přidá tunu svého balastu a je z ucházejícího telefonu nepoužitelný brak zaflákaný tunou nesmyslů co většina lidí nechce nebo nevyužije, zabírají paměť a nejdou odebrat.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here