S View cover od Samsungu možná přijde se dvěma okny

0

Kryt S View k mobilním telefonům Samsungu zná přinejmenším každý majitel zařízení, pro které se vyrábí, ne-li většina uživatelů obecně. Kryty si získaly poměrně rychle značnou oblibu mezi spotřebiteli, na druhou stranu ne každého zaujaly. Nyní si Samsung nechal kryt s okýnkem patentovat znovu. Tentokrát však na krytu najdeme okýnka dvě.

s-view-double-11

S View kryty umožňují přístup k některým informacím a základnímu ovládání, jako je odpovídání na telefonáty či pořizování fotografií. Zároveň je displej dostatečně krytý na to, aby se významně snížilo riziko poškrábání, které je i přes užití kvalitních krycích skel vysoké. Podle nového patentu jihokorejského výrobce bychom se mohli dočkat krytu se dvěma okýnky, čímž by se mohla zvýšit funkcionalita krytu a mohli by přibýt další funkce dostupné skrze kryt.

Zatím není jasné, jaké nové funkce by druhé okýnko mohlo u krytu přinést, ani to nevyplývá z patentu. Z dokumentu PDF (první odkaz ve zdrojích) je zřejmé, že kryt je připraven pro Galaxy Note 3 či pro jeho nástupce, neboť je počítáno s S Penem. U mobilních telefonů je uvedení patentu v reálném produktu otázkou obvykle delší doby. U příslušenství jako je kryt by mohla být realizace rychlejší a mohli bychom se tak skutečně dočkat krytu jako volitelného příslušenství pro Galaxy Note 3 brzy.

s-view-double-21

Zdroje: Kipris.or.kr, Sammobile

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here