S PushBullet teď můžete posílat notifikace i přátelům nebo do svého počítače

0

Na aplikaci PushBullet jsme pěli oslavné ódy už několikrát. Naposledy zhruba před měsícem, kdy vývojáři vydali aktualizovanou verzi s předělaným uživatelským rozhraním i novými funkcemi, jako například možností posílat položky přímo ze smartphonu či widgety pro domovskou a odemykací obrazovku. Vývojáři však i nadále pokračují v pilné práci při vylepšování aplikace, během posledního měsíce se totiž PushBullet dočkal dvou dalších významných aktualizací.

Verze 11.3 přinesla možnost používat PushBullet opačným způsobem než jste zvyklí. Přímo z mobilu můžete odeslat internetový odkaz, adresu, seznam úkolů, poznámku či soubor do vašeho počítače, respektive do prohlížeče Chrome s nainstalovaným rozšířením PushBullet.

Tento týden vydali vývojáři verzi 12.0 přinášející schopnost posílat odkazy přátelům. Do aplikace jsou automaticky přidány osoby z vašeho seznamu kontaktů, kteří používají PushBullet. Z toho důvodu aplikace při instalaci či aktualizaci požaduje nové oprávnění s názvem „Informace o vašich kontaktech a sociálních sítích – čtení kontaktů“.  Další osoby můžete do PushBullet přidat zadáním jejich e-mailové adresy. Pochopitelně však platí, že pro přijetí notifikace musí mít váš známý nainstalovanou tuto aplikaci ve svém telefonu.

pushbullet friends

PushBullet můžete zdarma stáhnout či aktualizovat v Google Play Store:


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

zdroj: Android Community

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here