S čím přijde Samsung u modelů Galaxy S7 a S7 edge

1

K vydání Galaxy s7 a s7 edge by podle spekulací mělo dojít 21. února na akci Galaxy Unpacked 2016. Tento termín není zvolen náhodně, 22. února totiž začína tradiční veletrh Mobile World Congress v Barceloně, ovšem mezi znalci se spekuluje se i o datu 6-9. ledna na veletrhu CES v Las Vegas.

Samsung Galaxy s7 specifikace

Samsung by měl vydat dvě verze S7, jedna z nich je prémiová, která bude distribuovaná pouze v Jižní Korei. Druhá verze Samsungu Galaxy S7 jež bude putovat k nám a do ostatních zemí světa.

Vše nasvědčuje tomu, že Samsung už od Dubna roku 2014 pracuje na své vlastní 3D dotykové technologii, jež popisuje systém, v němž má hrát roli síla doteku na obrazovku, slabším dotekem napíšete malé písmeno, a těžším dotykem velké písmeno.S7-toS7-touch-patent-w782uch-patent-w78

Samsung testuje dva modely: S7 která bude mít pravděpodobně 5,2 palců a S7 edge s 5,8 palců.galaxy-s7-edge-concept-w782

Rozdělení čipů pro jednotlivé oblasti:

  • V Indii bude mít S7 čip Exynos 7422, původně určený pro Galaxy Note 5.
  • V Číně a USA budou Qualcomm Snapdragon 820.
  • V Korei, Japonsku a v Evropě by měl být Exynos 8890.

Máme zde i porovnaní výkonu jednotlivých čipů od Qualcomm:

  • Snapdragon 820-A= žlutý sloupec
  • Snapdragon 820-B= červený sloupec
  • Snapdragon 810= zelený sloupecsnapdragon-820-graph-w78

Samsung Galaxy S7 Fotoaparát

S7 se vychloubá 20-megapixelovým fotoaparátem, který bude používat 1,0 mikronů pixelů.

Samsung také prohlašuje, že RWB barevný vzor fotoaparátu zvyšuje citlivost na světlo a poměr  signálu k šumu za nízké hladiny světla a horších světelných podmínkách.

Ovšem ze zdroje gforgames.com, vyšlo tvrzení že Samsung se chystá vydat 12-megapixelový fotoaparát.Jestliže by Samsung snížil počet pixelů, znamenalo by to, že se na to dívá jiným způsobem, jak zlepšit kvalitu fotoaparátu, v důsledku nárůstu velikosti snímače a dual-fotodiodouvou technologií, která v podstatě uvádí dvě diody na každý pixel senzoru snímače. To umožňuje každý pixel zaznamenat dvojicí paralax obrazů, které jsou pak uvedeny do zákrytu, zvýšit kvalitu zaostření.

Samsung Galaxy S7 cena

Měli bychom očekávat, že cena bude vyšší než u předchozího modelu, taky tomu nasvědčují specifikace, ale zatím to jsou jen spekulace, které nic nepotvrzují.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here