Remember The Milk 3.0 – nové grafické prostředí, podpora tabletů a další

0

RTM

Populární nástroj na správu a online synchronizaci úkolů napříč různými zařízeními a webem – Remember The Milk, se včera dočkal poměrně obsáhlé aktualizace oficiálního klienta pro Android na verzi 3.0

Předně se aplikace dočkala zbrusu nového grafického prostředí, které je nejen na první pohled hezčí, ale nabízí také intuitivnější a hlavně rychlejší ovládání aplikace. Remember The Milk tak konečně umí například hromadnou úpravu úkolů, rychlou manipulaci skrze gesta táhnutí a tak podobně.

S novým vzhledem aplikace souvisí také přidání podpory pro tablety všeho druhu. Nové rozvržení je totiž schopné se v rámci možností dynamicky přizpůsobovat velikosti obrazovky a rozlišení. A aby těch novinek nebylo málo, tak alespoň na Androidu 4.1 a vyšším přibyly také komplexní notifikace a aktualizace se dočkaly widgety, které lze na vyšších verzích Androidu přidávat i na zamčenou obrazovku.

Remember The Milk je služba sloužící k správě a online synchronizaci úkolů. Oproti konkurenčním službám jako Wunderlist nabízí více možností, například i komplexnější poznámky nebo alternativní třídění pomocí tagů. V základní verzi, která je limitována jednou synchronizací s cloudem denně, je dostupná zdarma. Za pro verzi pak zaplatíte 25$ ročně.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Zdroj: Remember the milk blog

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here