Rayman Jungle Run ‚Potpourri‘ přináší 10 nových úrovní

3

Nejen finské Rovio, ale také někteří ostatní vývojáři mobilních her se starají o svá díla i po jejich vydání a uvolňují pro ně aktualizace s kompletně novým obsahem. Takovým příkladem je třeba i mnohými PC hráči nenáviděný francouzský Ubisoft, který tento týden aktualizoval pár měsíců starého, leč stále naprosto dokonalého, Raymana Jungle Run (naše recenze).

Aktualizace s podtitulem Potpourri přinesla 10 zbrusu nových úrovní zasazených mimo džungli, zakoupitelný balíček hratelných postav a opravy drobných chyb. Suma sumárum tak hra aktuálně za pouhých 67 korun nabízí 50 mistrně zpracovaných úrovní v dokonalé grafice a se snad ještě lepší hratelností.

S trochou štěstí by navíc tato aktualizace nemusela být tou poslední. Vzhledem k relativnímu úspěchu hry, tedy více než 100 000 jednotlivých zakoupení na Google Play, a faktu, že zatím nebyl představen nástupce, by to totiž dávalo poměrně dobrý smysl.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

httpv://www.youtube.com/watch?v=JeLOT-1Efxw

3 KOMENTÁŘE

    • V Ubisoftu očividně něco pokazili a i když všude rozhlásili, že aktualizaci vydali, tak ji zapoměli dát na Google Play. Osobně bych s ní počítal maximálně v řádu jednotek dnů.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here