Qualcomm ukazuje výkonnost svého nového MSM8660 procesoru

4

Někteří z Vás si jisté ještě pamatují benchmark dvoujádra MSM8660 od Qualcomm, a právé tento čip byl dnes oficiálně představen veřejnosti. Raději připomenu, že se jedná o Snapdragon nové generace schopný tikat až na 1,5GHz  doplněný o grafický čip Adreno 220. K této události Qualcomm samozřejmě natočil spoustu reklamních videí, které ukazují jak krásně si procesor poradí s Flashem nebo HTML 5 videem.

Zajímavěji však vypadá srovnání jednojádrového Qualcomm procesoru nynější generece (QSD8255) s LG Optimus 2X vybaveným Tegrou 2, kde Tegra 2 prohraje v přehrávání Flash videa na plné čáře. Je pravda, že se jedná o reklamní video flash zřejmě ještě není plně optimalizován pro využití obou jader, ale i tak se jedná o více než překvapivý výsledek.

Zdroj: Engadget

4 KOMENTÁŘE

 1. To je šialené. Myslím že by si perfektne rozumeli s Applom. Porovnanie 😀 Nech ukážu spotrebu, Pokročilé čipy s nizkou spotrebou a nie vykon ktorý asi nikomu netreba. Obidve videa su tak hnusne. Vyrobili sme hovno a ideme sa tváriť ako najlepší na svete. Odošlite ten zázrak do engadget.com a uvidime 😉

 2. „PROCEOSRU“ chyba hned v nadpisu
  jisté -> jistě
  dvou jádra -> dvoujádra
  videjí -> videí
  proceosr -> procesor
  proceosru -> procesoru (toto slovo vám evidentně dělá obrovský problém,doporučuji 100x napsat jako ve škole)
  zřejmně -> zřejmě

  To je po zběžném prohlédnutí, na tak krátký článek je to ale docela dost. Doporučuji si radši zkontrolovat chyby nebo vyhodit editora (pokud nějakého máte, ale nejspíš ne, protože tohle by snad nedopustil ani kdyby byl slepý).

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here