První uniklé informace o Samsung Galaxy S III

9

Samsung se svým Androidím telefonem Galaxy S II slaví jeden úspěch za druhým. Bude-li tomu také tak s třetí verzí tohoto přístroje se ukáže až příští rok. Na internet unikla  fotografie z interní prezentace Samsungu. Z uniklého snímku můžeme vyčíst základní parametry přístroje, které jsou:

  • 4,6 “ Super AMOLED Plus displej s HD rozlišením
  • dvoujádrový procesor Exynos 4212 s taktem 1,8GHz
  • 2GB RAM
  • 12Mpix fotoaparát se senzorem W750 BSI CMOS
  • podpora LTE a NFC

Displej nového Galaxy S nebude zahnutý, jako tomu bude u právě dokončeného Nexusu Prime. Přímo pod displejem nalezneme opět sérii tlačítek jak jsme na ně zvyklí u Samsungu. Je však možné, a dle mého názoru i velmi pravděpodobné, že jde o fotomontáž. Kromě nízké kvality fotografie tomu totiž napovídají i naprosto bezdůvodné bílé rámečky kolem fotografií.

Samsung Galaxy S III

Zdroj: phandroid.com

9 KOMENTÁŘE

  1. Měl autor někdy v ruce SGS, případně SGSII. Ani jeden čtveřici tlačítek pod displejem nemá, pokud tedy nemyslí launcher z TW;-)

  2. To Tom a Castaway aorty chlapi neuvědomil jsem si to při psaní jinam přes rok vlastním galaxy s co dodat pod svicnem je největší tma. Ve článku opraveno díky za feedback.

  3. tak tomuhle říkám megafake …. už jen ten screen tý prezentace je divnej … myslím že kdybych tomu dal 10 minut udělám lepší a telefon bude mít i lepší parametry 😀

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here